Відкриті вакансії
Процес підбору персоналу – це двосторонній зв'язок рекрутера з роботодавцем та претендентом. Звертаючись до City Staff, кандидат гарантовано отримує:
Відповідність вакансії: Ми дбаємо, щоб вакансія підходила під цілі претендента. Кандидат та роботодавець повинні відповідати очікуванням на 100%.
Зворотній зв'язок: Після проходження співбесіди агентство гарантує зворотній зв'язок від компанії, навіть якщо вас не прийняли на роботу.
Конфіденційність інформації: Агентство не надсилає ваше резюме до компанії без згоди кандидата
Тривала взаємодія: Ми зацікавлені у тривалій взаємодії з вами. Тому інформація зберігається в загальній базі даних і при необхідності постійно оновлюється
Безкоштовно: Усі послуги для претендентів агентство «City Staff» надає абсолютно безкоштовно
Часті питання
Як я можу подати своє резюме?
Ви можете подати своє резюме через наш веб-сайт. Просто перейдіть до розділу "Вакансії" та виберіть вакансію, яка вас цікавить. Там ви знайдете форму для подачі резюме.
Як довго займає процес розгляду моєї кандидатури?
Процес розгляду кандидатури може зайняти від одного до трьох тижнів, в залежності від вакансії та кількості заявок.
Чи отримаю я зворотній зв'язок після подачі резюме?
Так, ми гарантуємо, що кожен кандидат, який подав резюме, отримає зворотній зв'язок від нашої команди, незалежно від результату.
Чи зберігається моя інформація для майбутніх вакансій?
Так, ми зберігаємо вашу інформацію в нашій базі даних для майбутніх вакансій, якщо ви надаєте на це згоду. Ми використовуємо цю інформацію для того, щоб пропонувати вам вакансії, які можуть вас зацікавити.
Чи є можливість отримати консультацію від вашого агентства перед подачею резюме?
Так, ми надаємо безкоштовні консультації для кандидатів. Ви можете зв'язатися з нами за допомогою форми на нашому веб-сайті або за телефоном, щоб обговорити ваші цілі та вимоги до роботи.